SoSyaL
1944
kez oynandı
kategori
Platform
29.09.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

3 Panda Resmi :
3 Panda
3 Panda Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Üç panda ormanda mutlu yaşarken İngiliz korsanlar tarafından tutsak edilirler. Bizde doğayı ve hayvanları seven bireyler olarak onları kurtarmaya çalışacağız. 3 Panda Fare ile oynanmaktadır. Oyunun içinde birçok görev var ve biz bunları tamamlamaya çalışacağız. Örneğin birinci bölümde sepeti devirip asansörü aşağıya indireceğiz sonra o asansörle tekrar yukarı çıkıp odadan kurtulacağız. Zeka tarzı oyunların en iyilerinden biridir. 2. bölümde aynı pandalar anahtarı gizlice çalmak zorundalar. Bu şekilde tüm leveller tamamlanacaktır.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Platform kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status