SoSyaL
3004
kez oynandı
kategori
3D Oyunlar
11.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

3D Otobüs Şöförü Parketme Resmi :
3D Otobüs Şöförü Parketme
3D Otobüs Şöförü Parketme Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Otobüs şoförlüğü çok büyük tecrübe ister. Bu mesleği yapanlar genelde muavinlikten gelmiştir. Zaten çıraklığını yapmadığınız işin ustalığını yapamazsınız. Bu park etme oyununda bir ve iki numaralı tuşlar otobüse açı verir. Yön tuşları hareket etmenizi sağlar. Boşluk tuşu fren yapmanızı sağlar. 3 boyutlu olduğu için çok eğleneceğinizi düşünüyorum. Play ile başladıktan sonra bölüm seçiyoruz. Hangi tuşlarla oynandığını görüyoruz. Otobüsün sağlamlık seviyesini sağ üst köşede görüyoruz. Her bölümde size verilen sürede park yerine ulaşmalısınız. Park ettiğiniz yerde yön işareti ne tarafı gösteriyorsa otobüsün ön tarafı oraya bakacak. En yüksek skoru yapan oyunu kazanır. Daha çok üç boyutlu oyun için bizi sürekli ziyaret edin.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan 3D Oyunlar kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

Video : 3D Otobüs Şöförü Parketme oyunu videosunu izleyelim.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status