SoSyaL
5675
kez oynandı
kategori
3D Oyunlar
15.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Ada Geliştirme Resmi :
Ada Geliştirme
Ada Geliştirme Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Elimizde bulunan görselleri elmalı turtaya benzeyen adayı geliştirmeye çalışacağız. Adaya sırayla enerji istasyonu, bilgisayarlar, kazı alanı ve laboratuvar inşa edeceğiz. Buradan atlamadan kesinlik mantıklı olan işaretlerden başlamalıyız. Yani balta girmemiş ormana uzay istasyonu kuramazsınız. Bunuda önce odun kulübe kazma tıklayarak kazı alanı gibi yapacağıoz. Yani taş devrinden bu zamana kadar geleceğiz. Yanardağdan lav köstebeği falan çıkacak. Onun çıkması işleri berbat ettin anlamına geliyor sanıyorum tabi. Oyunun içinde belirli seviyeler atlayacak her bölüm geçişte medeniyet yükseltmesi yapacağız. Level Up yazısı seviye yükseldiğinizin göstergesidir. Bütün işlemleri Fare ile yapıyorsunuz. Yani devamlı gelişen ve büyüyen olmalısınız. Daha sonra Oyun tadında adam var dersiniz. :)

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan 3D Oyunlar kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status