SoSyaL
1417
kez oynandı
kategori
Platform
22.01.2015
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Afilli Pantolon Kar Macerası Resmi :
Afilli Pantolon Kar Macerası
Afilli Pantolon Kar Macerası Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Afilli pantolon 8 büyük bölümden oluşan kar macerasına başladı. Kayak yaparken onun uçurumları falan geçmesi için fare yardımıyla yol çizeceksiniz. Her bölümde çeşitli zorluklar vardır. Oyunu basite almayın kırmızı bayrağa gelene kadar baya mücadele vermek gerekiyor. Bir kaç bölüm kolay sonra içinden çıkılmaz hale geliyor. Sevilen tüm oyunlar bizim sitede yeniden hayat buluyor. Püf noktaları söylemek gerekirse ilerleyen bölümlerde buz dikenlerine dikkat edin. Çizgileri gönderdiğiniz istikamete göre ayarlayın. Her bölümü en kısa sürede ve puanla geçmeye çalışın.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Platform kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status