SoSyaL
4406
kez oynandı
kategori
3D Oyunlar
06.02.2015
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Akıllı Çay Bardağı Resmi :
Akıllı Çay Bardağı
Akıllı Çay Bardağı Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Merhaba değerli arkadaşlar. Yeni akıllı çay bardağı oyunu karşınızda. Öncelikle oyunun yüklenmesini bekleyin. Sonra Türkçe olarak oyunun içinde bulunan yönergeleri takip edin. Son derece tahminlere dayalı olan, kesinlikle tahmin ve matematiksel olarak hareket eden sistemin tahminleri 100% olarak tutmaktadır. Sizden istediğiniz nesneyi tahmin etme olasılığı çok yüksektir. Birinci denemede bunu yapamazsa kesinlikle ikinci denemede başarır.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan 3D Oyunlar kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status