SoSyaL
2701
kez oynandı
kategori
Balık
13.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Akrobat Katil Balina Resmi :
Akrobat Katil Balina
Akrobat Katil Balina Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Şişman bir balina o, çok büyük dişleri var, adına katil balina diyorlar. Bir havuza kapatılmış, kaçmak için çok çalışıyor, su parkına gelen müşterilere gösteri yapıyor. Evine gitmek için hünerlerini sergiliyor. Boşluk ve yön tuşlarını kullanarak akrobasi yapmasını sağlayarak puanları kazanın. Güncel sağlıklı balina oyunlarımız devam edecek olup sakın bizi bırakmayın arkadaşlar. İyi oyunlar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Balık kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status