SoSyaL
1545
kez oynandı
kategori
Aksiyon
21.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Anahtar Topla 2 Resmi :
Anahtar Topla 2
Anahtar Topla 2 Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Anahtar topla serisinin 2. versiyonu olan oyunda çok hareketli maceralar sizleri bekliyor. Klavyede bulunan yön tuşları ile Dişli şeklindeki ikonları toplayarak sonrasında bölümlerde bulunan anahtarları toplayacağız. Toplama işini tüm bölümlerde yapacağız ve bölümleri tamamlamış olacağız. Ağların üstüne çıkarak dişlileri toplayın. Kuşların üzerine çıkarak dişli topla.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Aksiyon kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status