SoSyaL
2502
kez oynandı
kategori
Araba Oyunları
19.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Araba Yiyen Araba 2 Resmi :
Araba Yiyen Araba 2
Araba Yiyen Araba 2 Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Bu da araba yiyen araba oyunumuzun 2. si. Görseli ve sürüşü daha güzel olan bu yepyeni oyunda durum daha farklı oluyor. Küçük bir karakterimiz olan bir çocuk var ve onun arabası çok küçüktür. Diğer arkadaşları tarafından dışlanıyor. Çünkü onların daha büyük ve göz alıcı arabaları ve kamyonları vardır. Çocuk çok üzülür ve gece rüyasında küçük güzel arabasının diğer arkadaşlarının arabaları tarafından kovalanıp yakalandığını görür. İşte bu çocuğun üzülmemesi için küçük kırmızı arabaya yardım etmen gerekiyor. Arabayı sürerken karşınıza çıkacak olan şeylerin bazıları size yardımcı oluyor. Canınızın bitmemesi için canlar hızlı gitmeniz için ise turbolar çıkacaktır. Oyun beceri oyundur. Yön tuşları ve x tuşu ile oynanıyor. Bol şanslar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Araba Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status