SoSyaL
2371
kez oynandı
kategori
Araba Oyunları
13.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Araç Patlatma Resmi :
Araç Patlatma
Araç Patlatma Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Dev canavar bir kamyon, savaşı arabalar ile,kendinden güçlü ve hızlı hiç bir arabaya dayanamıyor, sinirli ve asabi oluyor, yol üzerinde gördüğü bütün arabaları ezerek yok ediyor. Bol aksiyonlu sürüş oyununda rengini ve aracını seç dağ tepe demeden yolunuza çıkaran arabaları ezin. Büyük patlamalar puan ve para demek, her bölümü oynayarak puanları geçin. Yön tuşlarını kullanın. Güncel değer görmüş bütün arabalar sitemizde olmaya devam edecek, şansınız ve hızınız bol olsun.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Araba Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status