SoSyaL
3131
kez oynandı
kategori
Pou
02.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Aşçı Yamağı Pou Resmi :
Aşçı Yamağı Pou
Aşçı Yamağı Pou Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Yemek yapmayı seviyorsanız birde Pou ile beraber yemek yapmayı denemelisiniz. Bu oyunumuz daha çok kızlara hitap eden bir oyun. Oyunumuzda Pou bir aşçının yanında yamak olarak çalışıyor. Pou bir çorba yapıyor ve çorbayı sürekli karıştırıp tuz dökmesi gerekiyor bu sesnada Pou2ya verilengörevler var onlarıda yapması gerekiyor. Pou’ya verilen görevler ekranın sağ tarafında ve Mouse yardımıyla tüm görevleri yapabilirsiniz. Pou’nun yapacağı görevler arasında bulaşık yıkamak, servis tabaklarını hazırlamak, etrafı temiz tutmak, malzemeleri doğramak gibi birçokgörev vardır. Bu görevleri yaparken aşçı Pou’yu kontrol etmeye geliyor bu esnada görevleri bırakıp çorbayla ilgilenmelisiniz yoksa aşçı size kızıyor. Eğer kendinize aşçılık konusunda güveniyorsunuz Pou’ya yardım edebilirsiniz.Farklı kategorilerdi ki oyunları oynamak için bizi facebook ve internet sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Pou kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status