SoSyaL
3097
kez oynandı
kategori
Ateş Ve Su
28.06.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Ateş Ve Su 4 Resmi :
Ateş Ve Su 4
Ateş Ve Su 4 Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Şirin ve akıllı Ateş ve Suyu sevenler için 4. seri çıktı. Bu iki kafadar yeni bir serüvene yelken açtılar. Herkesin bildiği gibi Su mavi elması, Ateş ise kırmızı elması toplayabiliyor. İkisi de karşılarına gelen engellerde kendilerine ait olan yoldan gitmek zorundalar yoksa ateş sönebilir ve su ise bitebilir. Amaç kendi kapılarından geçmek olduğu için engellere takılırlarsa bir diğeri parkuru tamamlayamaz. Bir yardımlaşma oyunu olduğu için ikisi de hayatta kalmak zorunda birbirlerine yardım etmeleri gerekiyor. Bu işte size düşüyor. Yön tuşları ve W, A, S, D, ile oynanıyor. Yepyeni alanlarda karşınıza gelen engellerden diğer eşin el uzatması geçebilirsiniz. Mantık ve becerinin rol oynadığı bu oyunda Ateş ve Su sevenlere iyi oyunlar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Ateş Ve Su kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status