SoSyaL
2984
kez oynandı
kategori
Ateş Ve Su
31.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Ateş ve Su Balçıkları Resmi :
Ateş ve Su Balçıkları
Ateş ve Su Balçıkları Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Bir varmış bir yokmuş, çok eski çağlarda su ve ateş birlikte güzel bir gölde yaşıyorlardı. Bu ikiz prensler farklı özelliklere sahipti. Güzel göl çamur ve pislik içinde kaldı. Balçıklar her yeri sardı, burada hapis kaldılar, çıkmak için çabaladılar ama bir türlü bu labirentten kurtulamadılar. Ateş ve su kardeşliğini yaşamak istersen yol üzerindeki elmaları toplayın, bir çıkış yolu bulun. Güncel eğlenceli çift kişilik oyunlarında görüşmek üzere. Bol şanslar çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Ateş Ve Su kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status