SoSyaL
5331
kez oynandı
kategori
Ateş Ve Su
14.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Ateş ve Su Başlangıç Resmi :
Ateş ve Su Başlangıç
Ateş ve Su Başlangıç Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Ateş ve su oyunu her yaş grubuna hitap eden ve en popüler oyunlardan biridir. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz zevkli bir oyundur. Oyun iki kişiyle oynanıyor. Oyunculardan biri Ateş diğeri Su oluyor. Ateş olan oyuncu oyunu klavyedeki yön tuşlarıyla, Su olan oyuncu ise A ,S ,D ,W tuşlarıyla oynuyor. Oyunda ateş ve su yardımlaşa hareket ederek bitiş noktasına varmalılar. Bu zorlu görevde önlerine çıkan elmasları toplayarak oyun sonunda aldığınız harf notunu yükseltebilirsiniz. Oyunda yanmamak için Ateş’in su çukuruna, Suyunda ateş çukuruna ve her ikisinin de yeşil çukura düşmemesi gerekmektedir. Farklı kategorilerdeki oyunları oynamak için bizi facebook ve internet sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Ateş Ve Su kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

Video : Ateş ve Su Başlangıç oyunu videosunu izleyelim.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status