SoSyaL
3239
kez oynandı
kategori
Ateş Ve Su
14.01.2015
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Ateş ve Su Birleştir Resmi :
Ateş ve Su Birleştir
Ateş ve Su Birleştir Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Ateş ve su bu iki zıt elementin en güzel oyunları site için devamlı yayınlanmaktadır. Bu macerada ateş ve su bir birine yapışmalıdır. Kutuların zamanlamasını ayarlayarak iplerden boşa çıkarıp ateş ve su yapışmalı. Yirmi dört bölümden oluşmaktadır. İyi puanla geçilirse extra bölüm oynana bilir. Yaprakla sarılı takozlara fare ile tıklayarak yön verin. Yer çekimine yenik düşen ateş suya kavuşacaktır. Üç yıldızla geçerseniz daha yüksek puan elde edersiniz.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Ateş Ve Su kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status