SoSyaL
5278
kez oynandı
kategori
Ateş Ve Su
08.04.2015
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Ateş ve Su Orman Enerjisi Resmi :
Ateş ve Su Orman Enerjisi
Ateş ve Su Orman Enerjisi Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Yeni ve değişik bir su ve ateş macerası ile zorlu yolcuğumuz başlayacak. Ateş ve su orman enerji sayesinde ormanın gizemlerini çözeceksiniz. Yine iki kişilik oyunlardan biri, yön tuşları ile suyu kontrol ediyorsunuz, a,s,d,w ile de ateşi kontrol edin. Engeller üzerinde duran değerli taşları toplayın, basamaklardan düşmeden ormanın enerjilerini toplayın. Diğer bölüme geçin. Ateş ve su orman tapınağında bir çok enerji taşları var sakın zorlandım diye oyunu bırakma, bol şanslar çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Ateş Ve Su kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status