SoSyaL
5853
kez oynandı
kategori
Ateş Ve Su
12.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Ateş ve Su 3 Resmi :
Ateş ve Su 3
Ateş ve Su 3 Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Hey çocuklar, ateş oğlan ile kız su maceraya kaldıkları yerden 3 olarak devam ediyor. Kız ve erkek birlikte yola çıkıyorlar, engelleri birlikte aşıp çıkış kapısına gitmek. Harekete geçen çocuklara elmasları toplamaları için yardım edin. Değerli taşlara ulaşmak için su akan yerden suyu, ateş yanan yerden ateşi geçirin. Ateş sudan yanar, suda ateşten korkar ve söner. Bunu unutmayın çocuklar. Güncel su ve ateş oyunları devam edecektir.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Ateş Ve Su kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

Video : Ateş ve Su 3 oyunu videosunu izleyelim.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status