SoSyaL
2243
kez oynandı
kategori
Balon Patlatma
15.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Balon Savunma Alanı 2 Resmi :
Balon Savunma Alanı 2
Balon Savunma Alanı 2 Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Maymunlar ve çivi atan yıldızlar tarafından savunma alanı oluşturmalıyız. Çok stratejik noktalara yerleştireceğiniz ekipler balonları hızlı şekilde patlatmaya fayda sağlar. Burada oluşturacağınız savunma alanına yardımcı olmak için yola çivi döşeyin. Bölgeyi balonların geçmesine izin vermeyin.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Balon Patlatma kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status