SoSyaL
2585
kez oynandı
kategori
Balon Patlatma
15.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Balon Savunma Alanı Resmi :
Balon Savunma Alanı
Balon Savunma Alanı Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Maymun balon patlama yeri macerasını zorlu bir labirent içerisinde geçiriyor. Balonları patlatmak için labirentin çeşitli alanlarına savunma alanı yapmanız gerekiyor. Çeşitli silahlar ile alanı balonlara dar edin. Çok hızlı ilerlemesine engel olun. Puan ve para kazandıkça çeşitli balon patlatma araçları alacaksınız. Oyun ilerledikçe balon savaşı çok zorlu oluyor. Stratejinizi iyi ayarlayın, balon savaşını kazanın. Bol şanslar kızlar ve erkekler.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Balon Patlatma kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status