SoSyaL
3609
kez oynandı
kategori
Pou
15.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Bay Ve Bayan Pou Macera Resmi :
Bay Ve Bayan Pou Macera
Bay Ve Bayan Pou Macera Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Bir çift kişilik beceri ve zeka oyunu daha karşınıza geldi. Pou yanında bu sefer Bayan Pouyu da alıyor ve serüvene çıkıyor. Yardımlaşma ve birliktelik oyunu olan bu macerada Bay Pou ile Bayan Pou birlikte hareket etmek zorunda. Çünkü ikisinin de geçip gittikleri yerler yok oluyor. Birbirlerini beklemeleri gerekiyor aksi takdirde arakadan gelen Pounun geçeceği yerler olmazsa parkur tamamlanamaz. Birlikte ilerlerlerken ise kalpler var onları toplasanız iyi olur çünkü onlar yıldıza dönüşüyor ve daha çok puan kazanmış oluyorsunuz. Beraberlik oyunu olan çift kişilik oyunları seven herkese iyi oyunlar ve bol şanslar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Pou kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

Video : Bay Ve Bayan Pou Macera oyunu videosunu izleyelim.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status