SoSyaL
3030
kez oynandı
kategori
Fark Bulmaca
11.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Baykuş Fark Bulmaca Resmi :
Baykuş Fark Bulmaca
Baykuş Fark Bulmaca Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Fark bulmaca demek iki resimdeki gizli ayrıntıları bularak istenilen farkları hızlı bir şekilde bulmaktır. Her doğru tıklamada bin puan yanlışta ise eksi yüz puan düşer. Baykuş resmindeki altına fark var, dikkatli olarak inceleyen farkları bulun. Masalsı bir hikayede eğlenceli zeki baykuşların fark bulmacalarını bulun. Yeni dikkat oyunlarında buluşuruz, iyi eğlenceler çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Fark Bulmaca kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status