SoSyaL
2105
kez oynandı
kategori
Hazel Bebek
25.02.2015
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Bebek Hazel Geyik Bakımı Resmi :
Bebek Hazel Geyik Bakımı
Bebek Hazel Geyik Bakımı Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Hey çocuklar, küçük kız hazel yeni bir hayvan dostuna bakıyor. Noel baba kışı geçirmesi için hazel'in evine ren geyiğini gönderdi. Hayvanları çok seven hazel bu güzel sürprize bayıldı. Hadi bakalım neler oluyor görelim, ilk iş birlikte beslenme saatini yapmak. Süt ve meyve sularını içtikten sonra müzik dinleyerek dans ettiler. Diğer işlerini hatırlatan noel baba hazele saklambaç oynama fikri verdi, hepsi güzel oyunu oynamaya başladılar. Gün sonunda ise ren geyiğini uyutma zamanı.geyik beşiğinde sallanarak uyumaya başladı, ortamda sessiz olalım. Yaramaz kedi onu uyandırdı ama neyse ki hazel geyiğin yardımına koştu. İyi eğlenceler çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Hazel Bebek kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status