SoSyaL
2550
kez oynandı
kategori
Bebek Yıkama
22.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Bebek Yıkama Zamanı Resmi :
Bebek Yıkama Zamanı
Bebek Yıkama Zamanı Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Yeni doğan bir bebeğe nasıl bakılması gerektiğini anlatan ve gösteren şirin bir bebek yıkama. Evinde ilk günü ve ilk banyosunu yapması gerekiyor. suyu pek bilmediğinden bebekler ilk banyoda siz zorluk çıkara bilirler. Bu neden ile onun gönlünü almak, suya yavaş yavaş sokmak gerekiyor. Ilık bir su hazırlayın, soyun bebeği kuvvete sokun, saçını göz yakmaz şampuan ile yıkayın, bedenini sabun bezi ile yavaşla yıkayın. Banyo keyfi bittikten sonra bebeğin bezini ve üzerini giydirin. Giydirmeden bebek yağı sürün bütün vücuduna ter temiz mis gibi kokan bebek artık çok mutlu. Bundan sonrası can sağlığı diyor, mutlu günler. Yeni sağlıklı güncel bebek oyunlarında görüşürüz. Oyun tadı damaklara bal çalsın:))

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Bebek Yıkama kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status