SoSyaL
2128
kez oynandı
kategori
Boyama
13.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Ben 10 Boyama Resmi :
Ben 10 Boyama
Ben 10 Boyama Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Ben ten süper kahraman, uzaylı yaratıklara karşı dünyayı korumak onun görevi. Arkadaşları ona hep yardım ediyor, özellikle geven. Büyük sorumluğu var, çeşitli özel güçleri olması nedeni ile düşmanı çok, dünyayı yok etmeye çalışanlar önce ben 10 yok etmeleri gerekiyor, silinmesi için hep savaş halindeler. Süper çizgi film kahramanı boyamakta çok sevkli olacaktır. Sende kendi kahramanını renklerdir. Boyama tadını sende yaşa.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Boyama kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status