SoSyaL
1871
kez oynandı
kategori
Beceri Oyunları
04.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Bir Daha Asla Resmi :
Bir Daha Asla
Bir Daha Asla Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Kara çocuğumuz bir daha asla diyerek maceraya başlıyor. Oyunda yön tuşları ve atlamak için boşluk tuşunu kullanın. Başladıktan sonra teleferiğe binin ve karşıya geçin. İçinde bulunan püf noktaları başlıca şöyledir. Penceredeki filin yanına geldiniz mi kara çocuk kilitleniyor. Altta mesajda anladığınızı belirten butona tıklayın. Yeşil renkteki. Merdivenleri dolaşmadan direk atlayın ve madene inin. Büyük kayaların üzerinden atlayarak ağacın yanına gidin. Ağacında olan kayanın üzerinden ağaca ve oradan diğer ağacın dalına atlayın. Bu şekilde küçük püf noktalarını çözerek oyunu bitirin. Bir daha asla oyunu tamamen sizi baş başa bırakıyorum. Görevleri tamamlamak için elinizden gelen her şeyi yapın. Takıldığınız yerde videoyu izleyerek tekrar oynayın.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Beceri Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status