SoSyaL
2233
kez oynandı
kategori
Beceri Oyunları
12.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Bir Tavşan Hikayesi Resmi :
Bir Tavşan Hikayesi
Bir Tavşan Hikayesi Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Farklı ve eğlenceli bir tavşan kaç tazı tut benzeri bir düşünce oyunu ile karşınıza çıktık. Tavşan hikayesinde dört bölüm var, birinci bölümde kaçan tavşanı el yardımı ile tutmak, hızlı olmanız lazım. Çitlere doğru onu sıkıştırırsanız onu yakalarsınız. Başarılı olduysanız boşluk tuşuna basarak ikinci bölüme geçin, tehlikeli bir madenden tavşanı çıkarmak göreviniz. Ucu dik sarkıtlara değdirmeden madenden çıkın. Üçüncü bölüme geldiğinizde eğlenceli bir şapkadan tavşan çıkarma sihirbazlık oyununu oynayın. Son bölümde ise trafikte tavşanı karşıdan karşıya geçirin. Arabalar çok uygun zamanı kollayın tavşanın oyunun başından beri istediği büyük havuçu verin. güzel bir tavşan hikayesini bizimle birlikte oynayın, başarınızı bize yazın. İyi eğlenceler çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Beceri Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status