SoSyaL
1755
kez oynandı
kategori
Savaş Oyunları
11.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Bombacı Nuri Resmi :
Bombacı Nuri
Bombacı Nuri Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Türkçeye bizim tarafımızdan çevrilen Bombacı asteğmen Nuri oyunu yön tuşları ve boşluk tuşuyla oynanmaktadır. Görevimiz uçak gemisini düşman kamikaze uçaklarından korumaktır. Uçak gemisini korumak ve en fazla puanı almak görevimiz. Basit bir oyun olmasına rağmen çok keyfi alıyorum. Nasıl oynandığını tam olarak video bölümünde göre bilirsiniz.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Savaş Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

Video : Bombacı Nuri oyunu videosunu izleyelim.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status