SoSyaL
3038
kez oynandı
kategori
Zeka Oyunları
17.12.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Booya Resmi :
Booya
Booya Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Bir satır dört şeker canavarlar var, zindanda uykuya geçmişler, karanlıkta uyumayı çok seviyorlar, renkli şirin yaratıklar uyandırmadan kapıya ulaşmalısınız. Kapının önünde oldukça ürkütücü canavarlar bir birlerine kenetlenmiş durumda. Zincirlerle bağlanmışlar, yapman gereken fenerin ışığına kafa tutan bu sevimli hayaletleri bağlarından kopartın. En az üç canavarı bir çizgi şeklinde bağlayarak patlatın. Yan taraftaki labirentte bulunan görevleri yaparak bir yol çizin. Bu güzel değişik güzel bir bulmaca oyununu tablette oynana biliyor. Yapman gereken www.oyuntadi.com yazmanız. İyi eğlenceler çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Zeka Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

Video : Booya oyunu videosunu izleyelim.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status