SoSyaL
3654
kez oynandı
kategori
Balık
13.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Büyük Mavi Balina Resmi :
Büyük Mavi  Balina
Büyük Mavi  Balina Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Dev büyük bir mavi balina okyanusların vazgeçilmezi. Mavi balina evinin yolunu kaybetmiş, denizin altındaki canlılar ona yol göstermek için gizli ip uçları hazırladılar, akıllı bir balina olması için senin bulmacaları çözmen yolu açman gerekiyor. Yolculuk için balinayı tıklayın, engelleri bir bir çözerek eve balinaya götürün. Çok güzel mavi balina macerası ile güzel bir zaman geçirin. Bol şanslar aklınız iyi çalışsın çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Balık kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status