SoSyaL
3445
kez oynandı
kategori
Balık
10.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Büyüyen Balık Resmi :
Büyüyen Balık
Büyüyen Balık Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Son derece sevimli bir balık ama büyümesi için diğer balıkları yemesine ihtiyacı var. Ondan büyük balıklar onu yiyebilir. Bunun için çok çabuk büyümesi gerek. Ortalama 30 (otuz) civarı balık yenince bölüm atlanıyor. Her geçilen bölümde bu oran artıyor. Üçüncü bölümden sonra canavar balıklar ortaya çıkıyor. Onlardan kaçınmalısınız. O balıkların gelişini önceden haber veren üçgen şeklinde uyarı işaretini dikkate alınız. Puan artırmak için süreli bonus bölümlerinde sarı balıkları hızlı şekilde yiyerek puan artırımı yapınız. İlerleyen bölümlerde inci ve diğer deniz canlılarını yiyecek ama onlara yakalanmayın. Elliden (50) fazla bölümüyle seveceğiniz balık yeme üzerine kurgulu bir oyun.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Balık kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status