SoSyaL
2372
kez oynandı
kategori
Savaş Oyunları
17.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Çağlar Boyu Savaş Resmi :
Çağlar Boyu Savaş
Çağlar Boyu Savaş Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   İnsanoğlu ilk çağdan bu yana savaş yapmıştır. Taş devri başladığında mağaralarda başlayan savaşlar modern hayat ile birlikte metropollere sıçradı. Bu oyunda ilk çağdan başlayarak ve sürekli gelişerek milenyum zamanına kadar savaşı kazanmak için oyunun içinde bulunan askerleri ve gerekli yükseltmeleri kullanın. Çağlar geçtikçe askerler ve düzenli ordular gelecek son derece modern savunma silahları göreceksiniz. Bu silahları elde etmek için her zamanki gibi para kazanmak zorundasınız. Yerinde güncelleme yaparken savaşı kazanmanız oldukça zor.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Savaş Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status