SoSyaL
3044
kez oynandı
kategori
Beceri Oyunları
05.09.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Canli Para - Tam Para Resmi :
Canli Para - Tam Para
Canli Para - Tam Para Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Arkadaşlar yeni bir o kadar da eğlenceli oyunla daha birlikteyiz. Oyun da eliniz de tam 1000000 tl bulunuyor ve bu paraya sahip olabilmeniz için size sorulan sekiz soruya doğruya cevap vermelisiniz. Oyuna başlamadan önce size iki kategoriden oluşan soru sisteminden birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Bu arada da oyunda size dört şık veriliyor. Ve paranızı bu şıklardan ikisine paylaştırabilirsiniz. Hangi şıklara parayı koymak istiyorsanız şıkların üzerindeki artıya basarak parayı o şıkka yerleştirebilirsiniz ve eksiye basarak paranın o şıktan çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bu arada oyunu oynarken size verilen süreyi unutmamalısınız. Bilgi ve genel kültürünüzü geliştirmek için oyunumuz gibi daha yeni oyunları görmek için bizi facebook ve internet sayfamızdan takip edebilirsiniz.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Beceri Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status