SoSyaL
1494
kez oynandı
kategori
Savunma
13.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Çapraz Savunma Hattı Resmi :
Çapraz Savunma Hattı
Çapraz Savunma Hattı Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Çapraz savunma benimde çok oynadığım oyunlardan birisi. Kaliteli bir savunma hattı oyunu kolay kazanmanıza yaracaktır. Bunun için öncelikle savaş yerlerini iyi belirleyip tam performans alacaksınız. Fare ile tankları iyi yerlere koyalım. Tam kapasite randuman almak için yakın yerleştirelim. Sonra 4, 4, 3 defans sistemini yapalım. :)

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Savunma kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status