SoSyaL
2477
kez oynandı
kategori
Savunma
19.12.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Cephe Savunması Resmi :
Cephe Savunması
Cephe Savunması Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Cephe savunması oyun ile karşınızdayız. Gelişmiş savunma oyunu içinde bulunan fare ile gelişmiş savunma mantığı üzerine kurgulu. Uygun noktalara silahlı adamlarını yerleştirin ve hiç kimsenin geçmesine izin vermeyin. Para kazandıkça yeni silahlı elemanlar yerleştirerek en çok puanı yapmaya çalışın. Uzun soluklu bir savunma türü oyundur.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Savunma kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status