SoSyaL
1883
kez oynandı
kategori
Aksiyon
26.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Cesur Ninja Halatı Resmi :
Cesur Ninja Halatı
Cesur Ninja Halatı Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Çok cesur bir ninja halatlar ile haşır, neşir oluyor. Eğitimini tamamlamış halatlar ile aşağıya inerken kırmızı han kapısının oraya inmek zorunda. Kırmızı kapıdan doğru geçişlerde yüksek puanlar kazanacaksın. İlerleyen bölümler hızlı şekilde inmeye başlayacak ve sen doğru kapılara ulaştırmakla zorlana bilirsin. Bunun için seri ve pratik ol.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Aksiyon kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status