SoSyaL
2089
kez oynandı
kategori
Çiftlik Oyunları
16.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Çiftçi Youda 3 Sezon Resmi :
Çiftçi Youda 3 Sezon
Çiftçi Youda 3 Sezon Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Çiftliğimize kış geldi, kış çok çetin geçiyor, yer yer kar ve buz var. Kar evi yapmak isteyen çiftçi arabası ile yüksek dağlardan odun kesip kereste fabrikasında tahta elde ediyor. Evin inşaatını bu keresteler ile yapıp kışı evinde sıcak bir şekilde geçirmek istiyor. Yemek üretimi yapmak için fırından yiyecek içecek alın. Çiftlik hayvanlarından süt alıp fırına götürün. Böylelikle evinizi kış eviniz geliştirerek ilerleyin. Çiftlik oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam sizlere göre. İyi eğlenceler çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Çiftlik Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status