SoSyaL
2048
kez oynandı
kategori
Çiftlik Oyunları
11.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Çılgın Traktör Sürme Resmi :
Çılgın Traktör Sürme
Çılgın Traktör Sürme Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Çok güçlü ve arazi şartlarına çok iyi hareket eden çılgın traktör sürme oyunu yüklendikten sonra mavi traktörü birinci bölümden başlatın. Büyük bir vadi ve dik yokuşları olan arazide aracınızı çok iyi kullanın. Yön tuşları ile traktörü süreceksiniz. Dev ve güçlü traktör sürmece oyunlarında görüşmek üzere çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Çiftlik Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status