SoSyaL
1977
kez oynandı
kategori
Çiftlik Oyunları
12.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Çılgın Traktör Yarışı Resmi :
Çılgın Traktör Yarışı
Çılgın Traktör Yarışı Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Merhaba çocuklar, çiftlikleri vazgeçilmezi olan araçlardan olan traktörler bir yarış için bir araya geliyor. Bir traktörün ne kadar güçlü ve hızlı olabileceğini göreceksiniz. Bir çok bölümü var, il bölümde iki çiftçi kabak toplama yarışı yapacaklar. Yol üzerindeki kabakları, nal, süt ve enerjileri toplayarak yarışı birinci sırada bitirerek diğer bölümün açılmasını bekleyin .Yapmanız gereken istenen objeleri toplamanız olacak. Çok eğlenceli, traktör farm yarışında bol şanslar çocuklar. Çok eğlenceli güzel çiftlik oyunlarımız devam edecek.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Çiftlik Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status