SoSyaL
2686
kez oynandı
kategori
Bebek Yıkama
12.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Çocuk Arabası Yıkama Resmi :
Çocuk Arabası Yıkama
Çocuk Arabası Yıkama Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Hey hey, çocuklar, küçük sevimli bir arabayı yıkamak çok eğlenceli olabilir. Bahçede kırmızı şirin aracı temizlemek için tüm araç ve gereçler hazır. Renkli trafik ışıkları yanıyor, su ile yıkayın, özel şampuanlar ile kirlerini temizleyerek ışıl ışıl arabayı parlatın. En güzel eğlenceli yıkama ve bakım konulu çocuk oyunlarını toplamaya devam ediyoruz.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Bebek Yıkama kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status