SoSyaL
2915
kez oynandı
kategori
Kız
13.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Çürük Diş Çekme Resmi :
Çürük Diş Çekme
Çürük Diş Çekme Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Merhaba arkadaşlar hepimiz aslında çürüyen dişlerimizi çektirmekten çok korkarız ama şunu da unutmamalıyız ki çürüyen dişler diğer sağlam dişlerimize de zarar verir onu için bir an önce sağlığımız acısından çürüyen dişleri çektirmeliyiz. Aslında çürüyen dişleri çektirmek o kadar da zor bir iş değil bunu sizin de bilmeniz için işte bu çürük diş çekme oyunu ile karşınızdayız. Oyunu Mouse kullanarak oynayabilirsiniz. Oyun da sizler birer diş doktorusunuz onun için diş çekme de kullanacağınız teknikleri sırası ile seçmelisiniz. Oyunumuz hem çok basit hem de çok eğlenceli. Bu oyunumuz gibi daha yeni ve eğlenceli oyunları oynamak için bizi facebook ve internet sayfamızdan takip edebilirsiniz .

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Kız kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status