SoSyaL
1540
kez oynandı
kategori
Platform
20.12.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Darağacından Kurtar Resmi :
Darağacından Kurtar
Darağacından Kurtar Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Darağacı eskiden idamların yapıldığı insanları asmak için kurulan tezgahtır. Sizin göreviniz ok ile iyi derede nişan alarak insanların idam edilmesini önlemek ve onları kurtarmaktır. Oyunun üçüncü bölümünde 5 ve 10 yazan okları atış yaparak önce alın. Okları adamlara denk getirirseniz ölecekler kurtarmak amacından uzaklaştığınız için oyunu yeniden başlatacaktır. Bol bölümlü ve her bölümde farklı konuları işleyen oyun için on üzerinden dokuz yıldız veriyoruz. Dikkat edeceğiniz noktalar adamlar ölmeden onları aşağıya indirmek ve ne kadar çabuk indirirsek o kadar çok puan alıyoruz. En üst derecede puan alarak oyunu bitirmeye çalışın.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Platform kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status