SoSyaL
2435
kez oynandı
kategori
Savunma
16.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Demirci Eşek Ordusu Resmi :
Demirci Eşek Ordusu
Demirci Eşek Ordusu Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Demirci eşek savaş silahları üreten seyyar dükkanın sahibidir. Kötülükle savaşanlara iyi en önemlisi en kaliteli şekilde kılıç ve buna benzer silahlar üretecek. İyi maddeleri kullanarak çok sağlam aletler üretmek zorunda. Savaşı kazanmak için en önemli olay bu. Biraz kimya bilgisi olsa iyi olur ama yoksa deneme yanılma ve gümüş oranı ile çelik oranını iyi ayarlayın. Dökümleri dökerken dışarıya sıçratmayın. En son iş bitiminde sağlamlık oranlarını yüzde olarak veriyor. 3 yüzdeyide iyi derecede yaptıysanız kesin savaşı kazanırsınız. Okların gerdirmesinde püf nokta olarak iyi derece açı verin. Okçularında silahlarını gerçek demirci gibi ayar edin. Savaş alanında her türlü metali toplayın. Savaşı kaybederseniz yeniden başlayın. Bunun yanında görsellikte çok önemlidir. İsterseniz Android sürümüyle tabletinizde de oynaya bilirsiniz.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Savunma kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status