SoSyaL
2245
kez oynandı
kategori
Beceri Oyunları
13.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Mutlu Denge Kurma 2 Resmi :
Mutlu Denge Kurma 2
Mutlu Denge Kurma 2 Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   İşte muhteşem bir zekâ ve beceri oyunu daha karşınıza geldi. Mutlu denge kurma oyununun 2. Si olan bu güzel düzlemde elinizde çeşitli geometrik şekillere sahip bloklar var. Amaç bu blokları üst üste dizip belli bir saniye içinde dengede tutmanız gerekiyor. Bu denge oyunu kolay ama bir o kadar da zordur. Çünkü blokları dizdikçe dengesizleşmeye başlıyor kule. Öyle dizmelisiniz ki bunları o saniyeler içinde kuleniz hemencecik kolaylıkla yıkılmasın. Ayrıca yıkıldığı veya sarsıldığı zaman bloklar mutsuz oluyorlar onları mutlu etmeniz gerekiyor. Zekânızı biraz zorlayacağız ama kendinizi bu eğlenceli oyundan alıkoyamayacaksınız. Her yeni yıkılışta tekrar tekrar bıkmadan oynayacağınız bu oyunda bol şanslar ve iyi eğlenceler herkese.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Beceri Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status