SoSyaL
1479
kez oynandı
kategori
Platform
23.09.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Dikenli Kedinin Macerası Resmi :
Dikenli Kedinin Macerası
Dikenli Kedinin Macerası Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   İyi bir kedi ama sinirlendiğinde dikenlerini çıkarta biliyor. Geceleyin sahibi onu evden kovdu. Çok fena kavga ettiler, evden dışarı edildi. Mahsun kedi eski akrabalarının evine gitmeye karar verdi, geceleyin orman çok korkutucu, vampirler ve yarasalar kediyi korkutmaya çalışıyor, kedi zorlu macerada tek güvendiği özel dikenli tüyleri. engelleri hızlı ve seri olarak geçmesine yardım edin. Yön tuşları ile veya mause ile oynana bilir. Güncel farklı kedi oyunları oyun tadında olmaya devam edecek.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Platform kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status