SoSyaL
1763
kez oynandı
kategori
Zeka Oyunları
22.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Dinamit Yılan Resmi :
Dinamit Yılan
Dinamit Yılan Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Güncel ve klasik oyunların toplandığı bir oyun meydanında yeniden beraberiz çocuklar. Patlatma denince ilk akla gelen uzun dev yılan madende sıkışmış, çıkmak için kendine yol açması gerekiyor. Büyük etkili patlamalar için dinamitleri doğru yere koyarak patlamasını sağlayın. Yol aldıkça yılanda büyümeye devam ediyor. Bol şanslar çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Zeka Oyunları kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status