SoSyaL
1575
kez oynandı
kategori
Platform
20.12.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Dinamitli Bombacı Resmi :
Dinamitli Bombacı
Dinamitli Bombacı Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Dinamitli bombacı yani gibbet darağacı serisinin ilk oyunu. Amaç dinamitleri öyle bir patlatmalı ki adamların kafalarına takozlar düşmeli. Oyunun ilk bölümünden itibaren zorlaşarak gitmesi kaliteyi artırmış. Bunun harici bilinmesi gerekenler fare ile oynandığıdır. Zeka kategorisi bu tür oyunlar ile doludur.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Platform kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status