SoSyaL
2275
kez oynandı
kategori
Tren
13.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Dinamitli Köprü Resmi :
Dinamitli Köprü
Dinamitli Köprü Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Zeka ve mantık oyunları içinde en üst sıralarda olan bu tarz oyunun öncülerinden dinamitli köprü patlatma fare ile oynanmaktadır. Toplamda 30 bölüm bulunuyor. Kurgu verilen görevleri yerine getirme üzerine kuruludur. Genelde köprüyü patlatarak sizden istediği görevi yapacaksınız. Bu her oyunda belirtiliyor. Takıldığınız ve ya anlamadığınız yerde ilk 5 bölümün videosunu izleyerek mantığı çözün. En kaliteli, rakipsiz oyun sitesi.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Tren kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

Video : Dinamitli Köprü oyunu videosunu izleyelim.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status