SoSyaL
2019
kez oynandı
kategori
Tren
13.07.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Dinamitli Tren Köprüsü Resmi :
Dinamitli Tren Köprüsü
Dinamitli Tren Köprüsü Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Merhaba çocuklar, tren dünyasının en çok sevilen bir oyunu ile geldik. Bomba yüklü kırmızı treni süreceksiniz. Oyun yüklendikten sonra, birinci bölümden başlayacaksınız, toplam 23 tana bölüm var bilginize sunulur. Kırmızı tren köprüye gelmeden dinamitleri yola döşemeniz gerekiyor. İyi bir zamanlama yaparak tam tren geçerken ekrana gelen butona basın. Büyük bir patlama yaparsanız süper puanlar alıp diğer aşamaya geçersiniz. Güncel kırmızı tren oyunlarımız seri olarak gelecektir. Bol şanslar çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Tren kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status