SoSyaL
2666
kez oynandı
kategori
Dondurma
15.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Dondurma Hazırla Resmi :
Dondurma Hazırla
Dondurma Hazırla Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Herkesin sevdiği ve yazın elden düşmeyen, kışın bile yenen dondurma hazırlama yüklendi. Başlattıktan sonra üst sağ panelde gösterilen ürünleri sırasıyla kaba koyacak ve size gösterileni yapmaya çalışacaksınız. Sürükle bırak mantığı ile (yani fare ve sol tıklatarak üzerine bırakma) Mesela yumurta, vanilya, unu kaba dökün sonra mikseri çalıştırın. Ocağı yakın sosu hazırlayın. Son derece görkemli bir dondurma bekliyoruz. Herkes oynasın.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Dondurma kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

Video : Dondurma Hazırla oyunu videosunu izleyelim.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status