SoSyaL
2606
kez oynandı
kategori
Dondurma
15.10.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Dondurma Süsleme Resmi :
Dondurma Süsleme
Dondurma Süsleme Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Dondurma herkesin sevdiği Roma icadı. Neron bile bunu icat edip kendisine ilk ikram eden aşçısına güney romadan 100 dönüm arazi vermiştir. Marco Polo çinlilerden tarifi kapıp avrupaya götürmüştür. Bu oyunda çok sevilen yiyeceğin süslemelerini yapacağız. Dondurma süslemesi fare ile oynanmakta ve çok süsleme çeşiti sunmaktadır. Bu arada külahta dondurma ilk Missouri fuarında 1904 yılında ortaya çıkmıştır.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Dondurma kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

Video : Dondurma Süsleme oyunu videosunu izleyelim.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status