SoSyaL
2005
kez oynandı
kategori
Dondurma
01.11.2014
eklendi
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Reklam

Dondurma Ustası Resmi :
Dondurma Ustası
Dondurma Ustası Oyunu Oyna
Oyun Detayı

~ Bu Nasıl Oynanıyor? Ön açıklamalar : Oyun açılmaz ise lütfen klavyenizde bulunan f5 tuşuna basın. Yenileme işemi bitince yine açılmazsa rapor et düğmesine basın. Aynı kategoriden başka bir oyunu deneyin.

   Bir dondurma nasıl elde edilir, bir hikayesi var mı? onu bilmiyoruz ama çok lezzetli harika bir tat. Özellikle verdiği mutluluk bazen hiç anlatılamıyor, bir çocuk ilk defa dondurma yediğinde soğuk ve şekerli bir tat olduğunu öğrendikten sonra devamlı annesinden her yerde bir dondurmacı görse hemen ondan ister. En güzel lezzetli dondurmaları iyi ustalar yapar. Usta ile dondurma hazırlamayı çok seveceksiniz. Karışımı birlikte yapın. Mis gibi dondurmaları servis edin. Bu güzel eğlenceli dondurma oyununda iyi eğlenceler çocuklar.

  Oyuntadi.com sitesi seveceğiniz oyunlar ile dolu sosyal bir topluluk sitesidir. Bize destek olmak için lütfen oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyin. İstek, öneri ve şikayetler için bizimle iletişim menüsünden irtibata geçin. Aynı tarz oyunlardan daha çok çeşit istiyorsanız buradan Dondurma kategorisini ziyaret edin.

Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Yorumlar belirli saatlerde onaylanır..

Yorumlar

Bu oyunu hemen olumlu yada olumsuz yönde duygu ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak için yorumlayın. Yazdığınız yorumlar hemen yayınlanacaktır. Onun için lütfen küfür etmeyin.

@ Copyright 2010 - 2014
Google+ sayfası Facebook sayfası Sitenize Oyunlar Ekleyin
Gizlilik Politikası - Künye - Geri Bildirim - Reklam Verin - Yardım
DMCA.com Protection Status